Šaty s vodopádovým výstrihom

Milujete nosenie šiat na všetky možné spôsoby? Nevyhýbajú sa extravaganciu a chcete za každú cenu zažiariť? Doprajte si šaty s vodopádovým výstrihom a upozornite na svoje tajné zbrane. Pre mladé dievčatá a odvážne dámy sa hodia krátke šaty s asymetrickým strihom a vodopádovým výstrihom obopínajúci každučkú dokonalosť tela. Ak chcete byť sexi, stavte na červené minišaty, ktoré majú vodopádový výstrih a bočné naberanie. Výstrih a chrbát sú doplnené čipkovou vsadkou. Vďaka rozsiahleho riasenie si môžu model dovoliť aj dámy s nejakým tým kilom navyše.

Vodopádový dekolt môže byť elegantný a spoločenský. A to v šatách bez rukávov metalického odtieni alebo v červených lesklých šatách so sukňou nad kolená a dlhými rukávmi. Plesové šaty čiernej farby v kratšej sukni s bohatým bočným riasením, hlbokým dekoltom a sexy prestrihmi sú ako stvorené aj pre plnoštíhle dámy. Vodopádový výstrih a zlaté retiazky dodávajú modely skutočnú príťažlivosť. Tento elegantný kúsok upotřebíte na ples, maturitný večierok.

Boho šaty na birmovku s vodopádovým výstrihom

Tieto nádherné boho šaty pre družičky Micada sú skvelou voľbou. Vďaka svojej jednofarebnosti sú elegantné a nenápadné zároveň. Čo však tieto šaty skutočne odlišuje, je ich úžasný vodopádový výstrih. Výstrihy a volánové plisovanie na živôtiku len umocňujú ich jedinečný a pútavý vzhľad. Šitý lem a spodnička dodávajú šatám plnú, splývavú siluetu, vďaka ktorej sa vaše družičky budú určite cítiť, akoby sa vznášali vo vzduchu. A hoci ide o plesové šaty, ľahká tkanina znamená, že sa nebudú celý deň cítiť zaťažené alebo nepohodlne.

Cena v čase recenzie: 55,99 €

Krátke flitrové plesové šaty s vrstvenou sukňou

FLITER MINI DANIELLA šaty ružové.

Cena v čase recenzie: 38,28 €

Šaty s potlačou s komfortnými 3/4 rukávmi v dĺžke ku kolenám

Šaty s potlačou s komfortnými 3/4 rukávmi plus size v modernom prevedení sú určené pre dámy bez rozdielu veku i typu postavy. Šaty v modernom potlače sú v dĺžke ku kolenám. Vďaka kvalitnému materiálu sú príjemné na tele.

Cena v čase recenzie: 7,79 €